Зустріч поколінь

у СОКОЛІВСЬКІЙ ЗОШ

Галерея "ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ 2019"

Вже стало доброю традицією у Соколівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів щороку 15 лютого, на велике християнське свято Стрітення, проводити вечір-зустріч з випускниками. Так і цього року у великому залі Будинку культури с. Соколівки зібралися випускники, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 та 50 років тому, а також вчителі, ветерани педагогічної праці, громадськість села.

Пробігли роки… Але очі випускників не втратили молодецького запалу. У кожного своє життя, насичене подіями, всім є що розказати про себе, про свої родини, свої здобутки. Розповідати могли б без кінця…

Зі вітальним словом до гостей звернувся директор школи Василь Андріюк. Він відзначив суспільну, історичну цінність заходу, коротко представив святкову концертну програму і побажав всім випускникам гарного свята, позитивного, доброзичливого спілкування та хорошого настрою.

Пролунав шкільний дзвінок! Але тепер він покликав не на уроки, він попросив пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади… Привітні ведучі – учениці 9 класу та педагог-організатор Пророчук Г.Л. перегортали у пам’яті присутніх сторінки безтурботного дитинства кожного ювілейного випуску, ставили запитання, запрошували на сцену до діалогу. Випускники пригадували тогочасні моменти шкільного життя, дякували своїм класним керівникам та висловлювали побажання молодому поколінню учнів школи.

Юні таланти школи разом зі своїми наставниками підготували для гостей прекрасний святковий концерт. Запальними танцями вітали присутніх школярі 5 і 3 класів, звучали пісні у виконанні учнів 4-9 класів, випускників школи різних років, вчителя музичного мистецтва Чоборяка М.М. Особливим подарунком-привітанням для випускників стала пісня у виконанні педагогічного колективу школи.

Приємно було спостерігати, як раділи наші гості. Адже багато випускників приводили та приводять своїх дітей, онуків у стіни рідної школи і є першими помічниками у вирішенні важливих питань життєдіяльності закладу. Колектив школи щиро вітає всіх учасників зустрічі з ювілейними датами їхнього закінчення школи!

Лариса Деблюк, вчитель української мови і літератури, голова профспілкового комітету школи

Кiлькiсть переглядiв: 101