ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ


Галерея "Зустріч поколінь"

Лютий.Стрітення...Для випускників Соколівської школи І-ІІ ступенів це подвійне свято, якого всі чекали… Сьогодні до нас прийшли випускники ювілейних років.Незважаючи на глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами колишніх учнів про шкільні роки. Линуть знайомі мелодії, невгамовний шкільний дзвінок кличе всіх у зал.

Усміхнена ведуча Г.Л.Пророчук запрошує гостей сідати, а вокальний ансамбль дівчат 5- 9 класів розпочинає свято піснею про Україну.На сцену виходять ведучі Ю.П. Стефурак і М.Лукинюк, звертаються до гостей привітним словом.

/Files/photogallery/1110/IMG_1116.JPG

Цього року ювілейні роки припали на трійку і вісімку. Ми,як завжди, з нетерпінням чекали ювілярів, хоча школа відкрита для всіх випускників, і ми радо їх вітаємо. Зал поступово заповнювався. Весь вечір у ньому панувала особлива атмосфера, яку вдалося створити нашим ведучим, вчителям і, звісно, випускникам. Багатьом було що згадати, і мікрофони «стрибали» з одних рук в інші.Кожному хотілося зануритись ушкільні спогади, у дитинство,хоча б на мить повернутись у рідний клас, наче це було тільки вчора.

Як же приємно було чути наших учнів, тепер уже дорослих людей, які здійснили свої мрії,створили сім’ї,привели до рідної школи дітей,онуків і навіть правнуків!Саме так,адже перед нами виступали випускники1968 року! Уявітьсобі, це люди, які 50 років тому закінчили школу,алевонитакі молоді, життєрадісні, жваві, наче тільки вчора переступили шкільний поріг.

/Files/photogallery/1110/50.JPG

Вони згадували своїх вчителів-наставників, бажали здоров’я всім присутнім, миру і спокою – Україні.Їхній піднесений настрій збадьорив усіх в залі.Для випускників 1968 року випуску співали сестри ІлонаМихальчук та ІнесаГондурак.

/Files/photogallery/1110/IMG_1139.JPG

Випускників вітав директор школи В.П.Андріюк. Його щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються у пам’яті як перше кохання, про перші світанки, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи, бажав не забувати про неї.

/Files/photogallery/1110/IMG_1126.JPG

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять учителів і учнів, яких, на жаль, уже немає серед нас. А урочисте дійство продовжувалося.На сцену вийшли випускники, які закінчили школу 45 років тому, ділилися спогадами, враженнями.

Захоплення і щедрі оплески викликав сольний виступ колишнього випускника,доброї людини,чудового медика,колишнього соловейка П.Г.Стефурака.

/Files/photogallery/1110/IMG_1169.JPG

Теплою і радісною була зустріч випускників, які 40 років тому закінчили школу, з класним керівником К.В.Бурдяк. Вона згадувала про свої перші уроки, дякувала, що не забувають про школу. Особливо запам’ятався випускникам виступ танцювального колективу дівчаток і хлопчиків 2-4 класів.Було приємно чути багато теплих слів на адресу вчителів від випускників різних років випуску, які пам’ятають своїх педагогів.

На вечір зустрічі зібралися у родинне коло і випускники, які 35 років тому закінчили школу. Згадували разом із першою вчителькою В.В.Пророчук і класним керівником К.В.Бурдяк роки навчання, розповідали про досягнення – роботу, сім’ю, дітей, а дехто й про внуків… Емоції і враження, які колишні однокласники отримують при особистій зустрічі, не порівняти з тим, що відчуваємо, спілкуючись за допомогою телефону чи в соціальних мережах.

Для випускників 1983 року гарним подарунком прозвучала пісня в чудовому виконанні вчителя М.М. Чоборяка.

/Files/photogallery/1110/IMG_1209.JPG

Своїми спогадами поділилися випускники 1988 року. Згадували вчителів, говорили проте, у когохотіли би попросити пробачення… Пригадали й найкумедніші випадки зі шкільного життя. Було багато гумору, іронії, аголовне – справжнього родинного тепла.

На зустріч прийшли і випускники 1992 р. Ділилися своїми думками, побажаннями. Всім було приємно повернутися в стіни рідної школи, у дитинство.Їх привітала перша вчителькаі вихователька О.Ю.Герасим’юк.

20 років промайнули з того часу, як полетіли в широкий світ випускники1998 року.Вони перегортали у пам’яті сторінки безтурботного дитинства, згадували минуле, ставили запитання і запрошували до діалогу. Зрозуміло, що кожен із класів вважав свій випуск найкращим, найдружнішим.Юне обдарування школи Ганна Бойчук подарувала гостям чудові пісні.

/Files/photogallery/1110/IMG_1299.JPG

Приємно було бачити випускників 2003 року,яких зустрічала перша вчителька Г.В. Петричук. У такі моменти не хочеться думати і говорити про проблеми, хочеться жити і радіти.

По-різному склалося життя у кожного з випускників 2008 року. Класний керівник Г.В. Стефуракне забула своїх вихованців, тепло привітала їх, згадала шкільні витівки. Музичним подарунком для них прозвучала пісня у виконанні дев’ятикласниці М.Стефурак.

Надали слово і наймолодшим – випускникам 2013 року. Вони поділилися тим, що найбільше запам’яталося зі шкільного життя. Вітали своїх учителів-наставників.Підсилювала емоції і враження під час виступів-спогадів фото- презентація,створена І.П.Цвілинюком і Г.Л.Пророчук. Цікаво було спостерігати за обличчями випускників під час перегляду старих світлин.

/Files/photogallery/1110/IMG_1128.JPG

Бурхливими оплесками нагородили виступ вчителів,які виконували пісню «Ми бажаємо вам добра» – солістиГ.В. Гондурак та О.М.Михальчук.

/Files/photogallery/1110/IMG_1304.JPG

Зустріч випускників дала можливість всім присутнім на декілька годин поринути у найяскравіший час у житті, у спогади про веселе і безтурботне дитинство, ще раз перегорнути сторінку шкільного життя.

Хочеться сподіватися, що кожен гість залишить надовго в своїй душі теплий спогад про цей чудовий вечір. Віримо, що наступна зустріччерез п’ять років подарує багато нових вражень. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні примхи погоди. Головне – бажання зустрітись із незабутнім дитинством та юністю, а по-справжньому це можна зробити тільки зі своїми однокласниками.

В.ПРОРОЧУК,колишня перша вчителька

Кiлькiсть переглядiв: 251