Повернутися до звичайного режиму

Залік 27-х спортивних ігор школярів Косівщини

9 та 16 жовтня проводилися змагання з футболу у залік 27 спортивних ігор школярів Косівщини серед команд ЗОШ І—ІІІ ст., та міні—футболу серед команд ЗОШ І—ІІ ст. На 4 спортивних майданчиків та 5—х футбольний полях змагалися за путівку до півфіналу та фіналу 41 команда.

З міні—футболу серед команд ЗОШ І—ІІ ступінь до наступного раунду змагань потрапили:

Соколівська

Рибненська гімназія

Вижньоберезівська

Шешорська

Фінальні ігри відбувалися на штучній площадці с.Старий Косів. На жаль з фінансових причин не змогла приїхати команда Вижньоберезівської ЗОШ. Ігри відбувалися за коловою системою.

Першими на поле вийшли команди Шешорської та Рибненської гімназії, ігра проходила за рівної боротьби до середини другого тайму, та завдяки вдалими атакувальним діями учні з Шешорів зуміли отримати переконливу перемогу 6:0.

У другій грі Соколівська ЗОШ вже на перших хвилина програвала Шешорській школі 2:0, але до кінця першого тайму вже відігралися, а на прикінці гри зуміли вирвати перемогу 2:3.

У останній грі учні Соколівської школи більш ніж упевнено обіграли Рибненську гімназію з рахунком 16:0.