«Гордість школи» в Соколівській ЗОШ

Прагнення до пізнання – чудова якість, подарована людині природою. Саме цим пояснюється бажання школярів досягти успіхів у навчанні, адже успіх – це переживання стану радості, задоволення результатами діяльності. Щоб досягти відмінних результатів, наші учні старанно та відповідально виконують завдання, завжди наполегливі, активні, зосереджені. У них переважають мотиви досягнення успіху і широких пізнавальних інтересів. Саме таких дітей – переможців і призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, різноманітних конкурсів з української та англійської мов, трудового навчання, географічного краєзнавства, районних фестивалів «Гірська веселка» та «Новорічно-різдвяна іграшка», переможців спортивних змагань в рамках 26-х спортивних ігор школярів Косівщини – вже традиційно нагороджували на щорічному святі «Гордість школи» у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів у Великодній вівторок.

Галерея "ГОРДІСТЬ ШКОЛИ 2019"

Цьогоріч було започатковано нову традицію: самі вчителі, які готували дітей до інтелектуальних та спортивних змагань, нагороджували своїх вихованців відповідними дипломами, грамотами, сертифікатами. А цей навчальний рік для школярів та педагогів був дійсно успішним: учні школи здобули 17 перемог в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (4 перших, 6 других і 7 третіх місць), що є найкращим результатом в районі серед шкіл І-ІІ ступенів і одним з кращих серед всіх закладів загальної середньої освіти, включно з ОТГ. А учениця 8 класу Стефуранчин Марія здобула ІІ місце в обласному етапі олімпіади з біології. Ця учениця, а також Стефурак Юлія-Марина (9 клас), Вишнева Євгенія (7 клас) і Хапіцька Софія (7 клас) здобули І місця в районних олімпіадах з біології, географії, математики та української мови відповідно і представляли район на обласних олімпіадах. Окремо слід відзначити загальнокомандні перші місця учнів школи у районних спортивних змаганнях з міні-футболу, легкої атлетики, легкоатлетичної естафети, а також наших чемпіонів: з кантрі-кросу – Петричука Миколу (9 клас) та шахів і шашок – Гриджука Бориса (3 клас).
Ще однією важливою складовою свята було нагородження грамотами директора школи педагогів, які здійснювали підготовку учнів, та вручення подяк батькам дітей, які здобули найбільше перемог, адже їхній внесок в успіхи школярів є дуже вагомим.
Директор школи Андріюк В.П., підсумовуючи значення цьогорічних здобутків учнів, висловив сподівання, що отримані ними знання, досвід обов’язково дадуть можливість дітям здобути якісну освіту, допоможуть визначитися з вибором професії у майбутньому та досягти тих цілей в житті, які вони перед собою ставлять.
На всіх присутніх, за традицією, чекали творчі дарунки від учасників художньої самодіяльності нашої школи.
Кажуть, що людина назавжди залишає часточку своєї душі в країні дитинства, якою є школа. І чим більших висот її вихованці досягають, чим більший слід по собі залишають, тим більше гордиться ними школа.

Лариса Деблюк, вчитель української мови і літератури Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 61