Гордість Соколівської школи


Галерея "Гордість школи 2018"

Вже стало доброю традицією в Соколівській загальноосвітній школіІ-ІІ ступенів у Великодній вівторок влаштовувати загальношкільне свято «Гордість школи», яке щороку поєднується з творчим звітом учнівської художньої самодіяльності перед громадськістю села. В ошатній залі Будинку культури відбулось воно і цьогоріч. На святі присутні щиро вітали тих учнів, які у 2017/2018 навчальному році стали переможцями та призерами районних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, різноманітних конкурсів, фестивалів, спортивних змагань і, як і в минулі роки, гідно представилинаш заклад освіти.А здобутки шкільної родини справді вагомі. З вітальним словом до лауреатів свята звернулися директор школи Василь Андріюк та почесний гість заходу – методист методичного кабінету відділу освіти Косівської РДА Олександра Ставчанська, які вручили школярам посвідчення переможців районних олімпіад, грамоти, сертифікати та цінні подарунки.

З найкращимипобажаннями до юних обдарувань звернулися також ведучі урочистості та«Володарка знань».

Оплесками зустрічали тих, хто готує молоде покоління до самостійного життя, – мудрих, добрих, рідних вчителів, які ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і єдітям взірцем для наслідування. Додаткові заняття із школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – ця непомітна, але така важка робота лежитьна їхніх плечах. Всі вчителі, які підготували переможців олімпіад, конкурсів, змагань, отримали грамоти директора школи. А педагог-організатор Пророчук Г.Л., яка є ідейним натхненником багатьох подібних заходів, була нагороджена спільною грамотою голови Косівської районної державної адміністрації та голови Косівської районної ради.

Звісно, свято не відбулося б без щоденної підтримки, терпіння, надії,вірив успіхи своїх дітей їхніх батьків. Саме вони плекають "зірочок", готують Україні майбутніх лідерів для світлих перемог. Тому теплі слова ведучих заходу луналина адресу родин за допомогу і співпрацю зі школою, за недоспані ночі, за мудрість, натхнення та турботу.Багато батьків було нагороджено подяка ми відшколи за батьківську самовідданість, добре виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку. Окрему подяку за високий рівень організації роботи ради школи, співпраці між батьківською громадськістю, дирекцією і трудовим колективом закладу освітита активну участь в забезпеченні громадсько-державного управління школою оголошено голові ради школи Марії Олексюк.

Протягом свята для всіх присутніхзвучалипрекрасні творчі дарунки від учасників учнівської художньої самодіяльності.

Тож бажаємо всім учням нашої школи творчих злетів на нові життєві висоти, щоб вони завжди з впевненістю долали всі труднощі, а в наступному році отримали ще більше нагород, адже життя – це гарт, життя – це шанс, і лише у праці здобувають крила!

Лариса Деблюк,

вчитель української мови і літератури,

голова профспілкового комітету школи

Кiлькiсть переглядiв: 212