Екскурсія на Манявський скит

Суботній ранок 22 вересня 2018 року біля Соколівської ЗОШ І-ІІ ст. раптом наповнився дитячим голосним щебетом і турботливими батьківськими повчаннями. Це учні 5 і 6 класів нашої школи організовано зібралися на екскурсію в одну із святинь України – чоловічий монастир Скит Манявський.

Дорога була легкою: зі щирими розмовами, дитячим співом і духовним супроводом настоятеля Храму Зішестя Святого Духа с. Соколівки о. Василя.

Український Афон зустрів нас тихо і привітно. На душі враз стало затишно, відчувалася велика Божа Благодать, яка витала тут всюди: у Храмі, на подвір’ї монастиря, дорогою до Благодатного каменя.

Діти і вчителі із захопленням слухали цікаві розповіді о. Василя про історію монастиря, життя та побут монахів.


Галерея "ЕКСКУРСІЯ НА МАНЯВСКИЙ СКИД"

Ми щиро вдячні Богу що мали можливість приклонитися до великої святині монастиря – Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Ізбавительниця», яка була написана в Афоні у 1788 році.

Кожен привіз в душі часточку монастиря собі додому для своїх рідних: проскурки, іконки, хрестики, святу воду із Благодатного каменя, яка за цілющими властивостями не поступається святій воді із Люрду.

І найголовніше – всі ми збагатилися духовно.

Особливо радіє серце за наших дітей, таких щасливих і безтурботних. Віриться, що те добре зерно, яке було засіяне в їхні душі, дасть щедрі та багаті плоди.

Класні керівники5 та 6 класу Пророчук Г.Л. та Петричук Г.Ф

Кiлькiсть переглядiв: 135