Екологічне шоу

«Велике прання планети Земля»

На екологічне шоу зібралися учні 5—8 класів, вчителі та батьки шестикласників, щоб обговорити одну з актуальних тем сьогодення— збереження навколишнього середовища.

На інсценізоване шоу були запрошені Статист, Лікар, а також науковці: Кліматолог, Гідролог та Еколог, які доповіли всім присутнім про загрозливу ситуацію на нашій планеті через екологічну неграмотність, людське недбальство та байдужість. В усіх бідах було звинувачено Цивілізацію, яка також прибула на шоу, щоб довести протилежне.

Галерея "Екологічне шоу «Велике прання планети Земля»"

Учні, вчителі та батьки жваво обговорювали наболілі екологічні проблеми і дійшли до висновку, що кожен має почати із себе— розвивати екологічне мислення і екологічну свідомість.

Справжньою сенсацією була поява на святі Журналістки, яка підготувала відеорепортаж «Карпатський вернісаж».Учні впізнавали себе на світлинах серед розкішної природи рідних Карпат: на г.Говерла, г. Піп—Іван, г.Михалкова, хребтах Брусний, Острий, Кострич, на перевалі Німчич, біля озера Несамовите. Всі ці походи— результат роботи гуртка «Географічне краєзнавство» під керівництвом вчителя географії Довбенчука Б.І.

Юні природолюби, учні 6 класу, закликали всіх стати дружньо на захист природи:«Поодинці ми можемо зробити дуже мало, разом ми можемо врятувати планету!»

Кiлькiсть переглядiв: 52